Маєте запитання? Запитайте експерта +380 67 485 7848

Прозорі лаки

Прозорі фінішні лаки

Високоякісні безбарвні фінішні лаки, призначені для нанесення третім завершальним шаром реставраційної системи для алюмінієвих дисків RIMCO.

Безбарвні рідкі фінішні лаки виготовляються з використанням тих самих смол і розріджувачів, що й базові фарби. Тому вони мають аналогічні покривні властивості (термореактивність, дуже хорошу адгезію до базових фарб, дуже високу економічність, відмінну стійкість до ультрафіолетового випромінювання, дуже хороші механічні властивості та хімічну стійкість отриманого покриття) і додатково мають дуже високу прозорість, тому не змінюють кольору базової фарби. Випускаються з різним ступенем глянцю, зокрема: глибокий матовий, напівматовий і високий глянець.  

Дізнайтесь у свого консультанта 

Безбарвні фінішні лаки

 

Безбарвні фінішні порошкові лаки також є вузькоспеціалізованими продуктами, призначеними для нанесення третім шаром у системі RIMCO. Вони демонструють, перш за все, дуже високий ступінь прозорості (особливо акрилова порошкова фарба), завдяки чому диски, покриті базовою фарбою RIMCO і пофарбовані безбарвним лаком, виглядають абсолютно однаково. Це порошкові фарби, розроблені для електростатичного нанесення, з дуже хорошою адгезією до базових фарб, ефективним розтіканням і відмінними механічними властивостями та хімічною стійкістю отриманого покриття.

Дізнайтесь у свого консультанта 

 

Паспорти безпеки

Див. Завантаження >

Технічні паспорти

Див. Завантаження >

Kontakt

RIMCO RIMS RENOVATION SYSTEM

 

RimCo distributor:

 

VULKAN    

Marshala Malynovs'koho Street, 33A

65000, Odessa, Ukraine

tel. +380 67 485 7848

e-mail: vulkanodessa@gmail.com

З метою надання послуг веб-сайт використовує файли cookie. Ви можете визначити умови зберігання або доступу до файлів cookie у своєму браузері.
Для отримання додаткової інформації див. Політику конфіденційності..

Погоджуюсь